Slaven Belupo u subotu protiv Istre 1961, Fran Jović glavni djelitelj pravde

14.08.2019.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote u petom kolu Hrvatski Telekom Prve lige gostovati kod Istre 1961 u Puli. Naša momčad na gostovanje odlazi puna samopouzdanja nakon pobjede nad Hajdukom u Koprivnici i osvajanja prva tri boda u aktualnoj sezoni. Istra je do sada skupila šest, a u svojim redovima ima i prvog strijelca lige. Mario Ćuže je u četiri kola postigao čak šest pogodaka. Sugeriraju ti podaci da Slaven Belupo u subotu čeka novi težak izazov.

Fran Jović iz Zagreba bit će glavni djelitelj pravde, dok će mu Jerko Crnčić iz Vrbovca i Marko Stolnik iz Varaždina biti pomoćnici. Četvrti sudac utakmice bit će Tino Krečak iz Velike Gorice, a delegat susreta Dražen Posavec iz Maruševca. Kontrol susreta bit će Vlado Svilokos iz Siska.

Utakmica Istre 1961 i Slaven Belupa igrat će se u subotu u Puli, na Aldo Drosini, s početkom u 21 sat.