Slaven Belupo u subotu protiv Intera, Bebek glavni sudac utakmice

11.09.2019.


Slaven Belupo ove će subote u osmom kolu Hrvatski Telekom Prve lige odmjeriti snage s Interom. Utakmica će se u Zaprešiću igrati od 16:30, a bit će to prvi međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. Slaven je trenutno osmoplasirani na prvoligaškoj tablici, sa sedam osvojenih bodova, dok je Inter deveti s četiri boda manje. U prošloj sezoni, u četiri utakmice, naša je momčad slavila dva puta, jednom smo vidjeli remi, a jednom su slavili Zaprešićani.

Glavni sudac subotnje utakmice bit će Ivan Bebek iz Rijeke, dok će mu pomoćnici biti Marjan Tomas iz Osijeka i Kruno Šarić iz Županje. Četvrti sudac utakmice bit će Andrej Burilo iz Osijeka, dok će delegat biti Zlatko Stanković iz Zagreba. Kontrolor utakmice bit će Branko Bajić iz Splita.