Slaven Belupo u subotu protiv Hajduka, posebna regulacija prometa

11.02.2020.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote odmjeriti snage sa splitskim Hajdukom. Utakmica će se na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš igrati u sklopu 22. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Bit će to treći međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. Svaka momčad na svom kontu ima po jednu pobjedu. Slaven Belupo je golovima Puclina i Krstanovića slavio u Koprivnici rezultatom 2:1, dok je Hajduk u Splitu slavio rezultatom 2:0.

Susret će se igrati s početkom u 17:30. Ulaznice će se moći kupiti i u pretprodaji u petak od 14 do 17 sati na Blagajni 1 te u subotu kada se blagajne i ulazi na stadion otvaraju dva sata uoči utakmice. Istaknimo da će na dan utakmice, od 16 sati, promet biti obustavljen u dijelu Ulice Pavleka Miškine, od raskrižja s Marofskom do raskrižja s Ulicom Frana Galovića.