Slaven Belupo u subotu protiv Hajduka na Poljudu

21.10.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u 13. će kolu Hrvatski Telekom Prve lige gostovati u Splitu kod drugoplasiranog Hajduka. Bit će to drugi međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom je u Koprivnici Slaven Belupo slavio rezultatom 2:1, a pogotke za našu momčad postigli su Puclin i Krstanović. Splićani su trenutno drugoplasirani na prvenstvenoj ljestvici s 24 osvojena boda, 14 više od Slavena. U sastav trenera Tomislava Stipića vraća se Nowak nakon odrađene suspenzije, a optimizam pred utakmicu na Poljudu nudi vrlo dobra predstava protiv Rijeke prije dva dana u kojoj je nedostajalo tek malo sreće da se osvoji barem jedan bod.

– Odigrali smo hrabro i situacijski mogu biti zadovoljan, ali ne sretan zbog rezultata. Pristup i vjeru s treninga pretočili smo u igru. Igrali smo dobro protiv dobrog protivnika i iznenadili ga. Kreirali smo i nakon 1:0 dvije, tri prilike. I u nastavku također. Imali smo Rijeku na rubu poraza. Žao mi je zbog momaka. Nismo pobijedili, a mogli smo – rekao je Stipić nakon susreta s Rijekom.

Utakmica između Hajduka i Slaven Belupa igrat će se u subotu, 26. listopada, na Poljudu s početkom u 15 sati.