Slaven Belupo u subotu protiv Gorice bez publike, Vidulin glavni sudac

19.08.2020.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote s početkom u 17:55 na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Goricu u sklopu drugog kola Hrvatski Telekom Prve lige. Podsjetimo, odlukom Izvršnog odbora HNS-a utakmica će se igrati bez gledatelja. Goričani su u prvom kolu uvjerljivo slavili u Varaždinu rezultatom 1:5, dok je naša momčad remizirala u Osijeku rezultatom 0:0.

Glavni sudac utakmice bit će Marin Vidulin (Kanfanara), dok će mu pomoćnici biti Robi Kezele (Rijeka) i Luka Pajić (Rijeka). Četvrti sudac utakmice bit će Marko Cestarić (Sisak). Ivan Vučković (Zagreb) bit će glavni VAR sudac,dok će pomoćni VAR sudac biti Borut Križarić (Čakovec). Damir Bogdanović (Vukovar) bit će delegat susreta, dok će kontrolor biti  Branko Bajić (Split).