Slaven Belupo u subotu protiv Dinama, Tihomir Pejin glavni djelitelj pravde

01.10.2019.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote u 11. kolu Hrvatski Telekom Prve lige gostovati kod Dinama u Zagrebu. Bit će to drugi međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom je, igranom u Koprivnici, Dinamo slavio rezultatom 0:3. Zagrepčani su trenutno drugoplasirana momčad prvenstva s 19 osvojenih bodova, dok je Slaven Belupo sedmi s devet manje.

Glavni djelitelj pravde na subotnjem će susretu biti Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca. Pomoćnici će mu biti Marjan Tomas iz Osijeka i Kruno Šarić iz Županje, a četvrti sudac susreta bit će Josip Lučić iz Vinkovaca. Milan Rukavina bit će delegat, a Šime Vukić kontrolor. Obojica dolaze iz Rijeke.

Susret Dinama i Slaven Belupa u Zagrebu će se igrati od 17 sati.