Slaven Belupo u subotu protiv Dinama, Kolarić glavni sudac

19.07.2022.


Nogometaši Slaven Belupa na najbolji su mogući način ušli u sezonu svladavši Varaždin rezultatom 0:1 u prvom kolu SuperSport HNL. Ovog će vikenda na premijeri pred domaćom publikom ugostiti Dinamo. Utakmica će se, u sklopu drugog kola, igrati u subotu na gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš s početkom u 21:00.

U prošloj sezoni naša je momčad sa zagrebačkom odmjerila snage ukupno četiri puta. Jednom je slavila, a tri puta upisala poraz.  U nedjeljnu utakmicu obje momčadi ulaze s tri boda. Slaven je bio bolji od Varaždina, a Dinamo od Lokomotive.

Glavni sudac utakmice bit će Patrik Kolarić (Čakovec), dok će njegovi pomoćnici biti Ivan Mihalj (Velika Gorica), Luka Pajić (Rijeka) i Mario Zebec (Cestica). VAR sudac bit će Marin Vidulin (Kanfanar), a pomoćni VAR sudac Robi Kezele (Rijeka).

Dan nakon utakmice s Dinamom naša će momčad odigrati prijateljsku utakmicu s Dravom iz Svetog Đurđa. Utakmica će sr igrati s početkom u 18 sati.