Slaven Belupo u subotu od 19 sati u Koprivnici protiv Istre 1961

02.10.2018.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote, 6. listopada, u 10. kolu Hrvatski Telekom Prve lige odmjeriti snage s Istrom 1961. Bit će to drugi međusobni dvoboj ovih dviju ekipa ove sezone. Podsjetimo, u prvom susretu, igranom u prvom kolu, Slaven i Istra su u Puli podijelili bodove odigravši 1:1. Na Aldo Drosini strijelac za našu momčad bio je Louis Bongongui u 53. minuti, dok je izjednačujući pogodak za domaćina postigao Rubić u 74. minuti.

Naša momčad trenutno je sedmoplasirana na prvenstvenoj ljestvici s devet osvojih bodova, dok je Istra osma s bodom manje.  Utakmica 10. kola između Slaven Belupa i Istre 1961 igrat će se u subotu u 19 sati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš. Blagajne će se otvoriti od 17 sati, a ulaznice će se prodavati po 20 i 30 kuna.