Slaven Belupo u subotu na Poljudu, Batinić glavni sudac utakmice

26.08.2020.


Nogometaši Slaven Belupa u trećem će kolu Hrvatski Telekom Prve lige gostovati na Poljudu kod Hajduka. Utakmica će se bez prisustva gledatelja igrati u subotu s početkom u 20:05. Splićani su u prva dva kola upisali dvije pobjede, bolji su bili od Istre 1961 i Osijeka, dok je naša momčad remizirala na gostovanju u Gradskom vrtu te je poražena od Gorice u Koprivnici.

Glavni sudac subotnje utakmice bit će Damir Batinić (Osijek), dok će mu pomoćnici biti Dario Knez (Osijek) i Kristijan Novosel (Valpovo). Četvrti sudac utakmice bit će Zdenko Lovrić (Đakovo), glavni VAR sudac Dario Bel (Osijek), a pomoćni VAR sudac Miro Grgić (Osijek). Željko Podrug (Zagreb) bit će delegat susreta, dok će Šime Vukić (Rijeka) biti kontrolor.