Slaven Belupo u subotu na Gradskom stadionu domaćin Gorici, Bogojević ponovno u ‘punom pogonu’

04.02.2019.


Nogometaši Slaven Belupa upisali su pet prvenstvenih remija u nizu. Posljednji je bio u subotu na gostovanju kod Istre 1961 u Puli gdje je naša momčad odigrala 1:1. Novi prvenstveni izazov Slavenaše čeka idućeg vikenda, točnije u subotu od 15 sati kada na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš gostuje Gorica. Bit će to treći međusobni susret ovih dviju ekipa ove sezone. U Gorici je rezultat bio 3:3, dok su u Koprivnici gosti slavili rezultatom 0:1.

Naši nogometaši jučer su odradili rekuperaciju, a danas su dobili slobodan dan. Sutra ih čekaju dva treninga, a do subote će raditi po jednom dnevno. U ‘puni pogon’ ponovno se vraća Bruno Bogojević.

– Jedva čekam da ponovno krenem s punim intenzitetom i da uđem u konkurenciju za utakmice. Srećom, sve ovo vrijeme sam radio zamjenske treninge s kondicijskom trenerom Bašićem tako da se fizički osjećam odlično. Ozljeda koljena je iza mene i sada se samo moramo koncentrirati na povratak forme. Vjerujem da ću ju uloviti u najkraćem mogućem roku i da ću što prije izboriti mjesto u sastavu kako bih pomogao ekipi – rekao je Bogojević.

Subotnja utakmica između Slaven Belupa i Gorice igrat će se s početkom u 15 sati. Blagajne će se otvoriti dva sata ranije, a ulaznice će se prodavati po 20 i 30 kuna.