SLAVEN BELUPO U SUBOTU IGRA S HRVATSKIM DRAGOVOLJCEM

24.01.2018.


Nakon što je Aluminij iz Kidričeva iznenada odustao od Arena kupa u Medulinu u grupu Ceja u kojoj se nalaze Slaven Belupo i Inter Zaprešić “uskočio” je Hrvatski dragovoljac, koji je u prva dva kola izgubio od Borca iz Banja Luke (1:0) te Intera (4:1).
Tako će se u trećem kolu grupe Ceja koje se igra u subotu Slaven Belupo sastati s Hrvatskim dragovoljcem u 11 sati, dok će Borac i Inter Zaprešić igrati u 15 sati.
Kao što je poznato u grupi Finera igraju: Lokomotiva (Zagreb), Cibalia (Vinkovci), Zrinjski (Mostar) i slovenski Ankaran.
Nakon što će biti poznat plasman momčadi po grupama turnir se nastavlja 30. siječnja (utorak) utakmicom za 7. mjesto (11 sati), te za 5. mjesto (15 sati), dok će završnica turnira biti u srijedu 31. siječnja kada će se sastati momčadi za 3. mjesto (11 sati) i za prvaka turnira (15 sati).