SLAVEN BELUPO U SUBOTU IGRA S ALUMINIJEM U KIDRIČEVU

01.07.2016.


Iako je Slaven Belupo prema predviđenom rasporedu odigravanja prijateljskih utakmica na pripremama u Sloveniji u subotu trebao igrati s iranskim Persepolisom kojeg vodi hrvatski stručnjak Branko Ivanković, došlo je do odgode tog susreta.
Ipak, naša momčad neće ostati bez prijateljske utakmice te će sutra, posljednjeg dana slovenskih priprema igrati s NK Aluminij u Kidričevu u 18 sati.
U ogledu s Aluminijem trener Željko Kopić najvjerojatnije će dati prigodu svim igračima koji se nalaze na Rogli, kako bi još jednom provjerio njihove sposobnosti kao i dosadašnji pripremni učinak za sljedeću sezonu.
Nakon utakmice u Kidričevu Slaven Belupo se vraća u Koprivnicu gdje će nastaviti s pripremama do početka prvenstva – 15. srpnja.
Posljednju provjeru, “generalku”, farmaceuti će imati 9. srpnja u Budimpešti s mađarskim prvoligašem Honvedom.