SLAVEN BELUPO U SUBOTU GOSTUJE U MARIBORU

05.10.2015.


Nakon osvojenog boda s Lokomotivom u Zagrebu naši nogometaši imali su dvodnevni odmor i danas prije podne nastavili s pripremama za sljedeće prvoligaško kolo u kojem dočekujemo zahuktali Hajduk (18. listopada), koji ima samo bod manje od vodećeg Dinama.
Bit će to za naš klub još jedan veliki izazov iz kojeg ćemo nastojati izaći uzdignute glave i pokazati, da su nam mogućnosti znatno veće od trenutačnog plasmana na ljestvici.
Kako bi nastavio kontinuitet utakmica te iskoristio prvenstvenu stanku zbog kvalifikacijskih susreta reprezentacije Hrvatske za EP s Bugarskom i Maltom,u subotu (10. listopada) Slaven Belupo će gostovati kod aktualnog slovenskog prvaka Maribora(15 sati) kojeg vodi bivši igrač a kasnije trener našeg kluba Krunoslav Jurčić.
U prijateljskom ogledu s Mariborom nastupit će svi igrači s kojima se računa za prvenstveni susret sa Splićanima, a nedostajat će samo stoper Vinko Međimorec koji liječi ozljedu zadobivenu s Lokomotivom.