Slaven Belupo u subotu gostuje kod Lokomotive

11.03.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u 25. kolu Hrvatski Telekom Prve lige gostuju kod Lokomotive. Utakmica će se igrati u subotu, u Zagrebu s početkom u 15 sati, a bit će to treći međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U Koprivnici je Lokomotiva slavila s visokih 2:5, dok je u Zagrebu bio rezultat 1:1. Za Slaven su u prvoj utakmici strijelci bili Bačelić Grgić i Jelić, dok je u Kranjčevićevoj, s bijele točke, precizan bio Gordana.

Lokomotiva je trenutno četvrtoplasirana momčad prvenstva s 38 osvojenih bodova, dok je naša momčad sedmoplasirana s 22. Trener Ivica Sertić u subotnjoj utakmici ponovno će moći računati na Godu, Šarliju, Bačelić Grgića i Čanađiju koji su odradili utakmicu suspenzije zbog zarađenih kartona. Ponovimo, utakmica će se u Kranjčevićevoj igrati u subotu s početkom u 15 sati.