Slaven Belupo u subotu gostuje kod Intera, Duje Strukan sudac utakmice

05.03.2020.


Nogometaši Slaven Belupa ove će u subote u sklopu 26. kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati u Zaprešiću kod Intera. Bit će to treći međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prva dva susreta slavili su domaćini, Inter u Zaprešiću rezultatom 3:1, a Slaven Belupo u Koprivnici s 3:0. U Zaprešiću je za našu momčad zabio Nowak, a u na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ponovno Nowak te Krstanović i Mikulić.

Glavni sudac utakmice bit će Duje Strukan (Split), dok će mu pomoćnici biti Hrvoje Radić (Split) i Mario Pepur (Split). Četvrti sudac utakmice bit će Marko Linić (Dražice), glavni VAR Ivan Bebek (Rijeka), a pomoćni VAR sudac Vedran Đurak (Stupno). Delegat susreta bit će Zoran Pandža (Vinkovci), a kontrolor Darko Cvitković (Zagreb).

Utakmica Intera i Slaven Belupa igrat će se u subotu s početkom u 15 sati.