Slaven Belupo u subotu domaćin Šibeniku, obavijest o ulaznicama

02.08.2022.


Nogometaši Slaven Belupa ove će subote na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Šibenik. Utakmica će se u sklopu 4. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige igrati od 18:55. Naši nogometaši, baš kao i Šibenčani, u prva su tri susreta osvojili četiri boda te dijele treće mjesto prvenstvene ljestvice zajedno s Rijekom i Osijekom. Prošle sezone Slaven i Šibenik odigrali su čak pet međusobnih susreta. U prvenstvu je jednom je slavio Šibenik, dok smo tri puta gledali remije, a u Kupu je naša momčad bila bolja nakon izvođenja jedanaesteraca.

Ulaznice za utakmicu možete kupiti:

  • Ulaznice.hr (ulaznice moraju biti isprintane) – LINK
  • U pretprodaji u četvrtak, 4.8.2022. od 15 do 17 sati – Blagajna 1
  • U subotu, dva sata uoči utakmice (od 16:55 do kraja prvog poluvremena)

*Cijena za članove kluba u pretprodaji bit će 30 kuna, dok će u ONLINE prodaji i na dan utakmice biti 60 kuna za sve. Na dan utakmice neće se moći iskoristiti članski popust.

Još uvijek možete postati i član NK Slaven Belupo, svakog radnog dana od 12 do 15 sati u prostorijama kluba, te ostvariti 50% popusta na kupnju godišnje ulaznice.

Osim u prostorijama kluba, godišnju ulaznicu možete kupiti i na ulaznice.hr – LINK.