Slaven Belupo u subotu domaćin Osijeku, Strukan glavni djelitelj pravde

25.09.2019.


Nogometaši Slaven Belupa jučer su svladali Hrvace rezultatom 1:2 u 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa, a već danas su se okrenuli pripremi za novi prvenstveni izazov. U subotu će na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Osijek u sklopu 10. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Bit će to drugi međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom je Osijek, u Gradskom vrtu, slavio rezultatom 2:0. Osječani su trenutno petoplasirani na prvenstvenoj ljestvici s 13 bodova, dok je Slaven Belupo sedmi s tri manje.

Glavni djelitelj pravde u subotnjem susretu bit će Duje Strukan iz Splita, dok će mu pomoćnici biti Goran Perica iz Šibenika i Hrvoje Radić iz Splita. Četvrti sudac utakmice bit će Jakov Titlić iz Hrvaca, delegat Damir Bogdanović iz Vukovara, a kontrolor Šime Bugarija iz Bibinja.

Utakmica između Slaven Belupa i Osijeka igrat će se u subotu s početkom u 19 sati. Blagajne i ulazi na stadion otvorit će se dva sata ranije, a ulaznice za sve dijelove tribine koštat će 40 kuna.