SLAVEN BELUPO U SUBOTU DOČEKUJE DINAMO

19.03.2010.


U subotu će se na koprivničkom stadionu u sklopu 21. prvoligaškog kola sastati Slaven Belupo i vodeći Dinamo. Za ogleda sa Zagrepčanima u Koprivnici vlada veliko zanimanje, tako da se očekuje ispunjena tribina Gradskog stadiona s navijačima jednog i drugog kluba.
Obje momčadi nastupit će trenutačno u najboljim sastavima, a Slavenu Belupu će nedostajat ozlijeđeni Vojnović i Marčić, te Poldrugač koji ima tri žuta kartona.
Dinamo je uvijek favorit kada igra s bilo kojim prvoligašem, ali mi ne razmišljamo o tome već o našoj igri. Utakmica će sigurno biti poslastica za poklonike nogometa i očekujem da ćemo se predstaviti u pravom svijetlu – kazao je Zlatko Dalić, trener Slavena Belupa.
Susret se igra u večernjima satima (20.15) uz televizijski prijenos na HTV 2, a vodit će ga sudac Igor Križarić iz Čakovca.