SLAVEN BELUPO U SRIJEDU UJUTRO ODLAZI U ISTRU

09.02.2010.


Nakon povratka s priprema u Turskoj nogometaše Slavena Belupa u Koprivnici je dočekalo vrlo hladno vrijeme i tereni pokriveni snijegom, koji znatno otežavaju nastavak priprema za proljetno prvenstvo.
Zbog toga je odgođena prijateljska utakmica sa drugoligašem Vinogradarom iz Mladine koja se trebala igrati u srijedu, a upitna je i provjera sa slovenskim prvoligašem Mariborom u subotu na njegovom stadionu.
U Slavenu Belupu su zbog toga odlučili da kompletna ekipa sa stručnim stožerom u srijedu ujutro otputuje na pripreme u Novigrad u Istri, gdje će boraviti do subote i najvjerojatnije odigrati jednu prijateljsku utakmicu koja će se dogovoriti u Novigradu.
Kao što je poznato, nova prvenstvena sezona počinje za desetak dana (20. veljače), kada koprivnički prvoligaš gostuje kod Hajduka u Splitu.