SLAVEN BELUPO U SRIJEDU UJUTRO ODLAZI NA PRIPREME U SLOVENIJU

18.06.2013.


Nakon posljednjeg treninga prvog dijela priprema, koji je u utorak kasno poslije podne održan na koprivničkom stadionu, Stručni stožer Slavena Belupa odredio je igrače koji će u srijedu ujutro otputovati na desetodnevne pripreme u slovensko Zreče.
Na popisu trenera Ivana Katalinića i njegovih suradnika: Josipa Omrčena-Čeke, Gorana Mikolaja i Branka Balija nalaze se:
Silvijo Rodić, Tomislav Pelin, Antun Marković (vratari), Vedran Purić, Alen Maras, Elvis Kokalović, Jurica Pranjić, Stjepan Geng, Dario Melnjak, Ante Batarelo, Mario Gregurina, David Arap, Davor Vugrinec, Dejan Glavica, Mateas Delić, Nikola Rak, Ljuban Crepulja, Marin Matoš, Petar Filipović, Vilim Posinković, Martin Šaban, Mateo Roksman, Dženan Haračić, Luka Sminderovac, Matej Senečić i Matej Bagarić.
Uz njih su i dvojica fizioterapeuta Marko Hošnjak i Darjan Tomašić, te ekonom Danijel Peti.
Na pripremama u Sloveniji Slaven Belup će odigrati šest prijateljskih utakmica s ruskim, slovenskim i ukrajinskim prvoligašima, a u Koprivnicu se vraća 29. lipnja.