SLAVEN BELUPO U SRIJEDU UGOŠĆUJE KINEZE

29.06.2010.


Nogometaši koprivničkog prvoligaša u srijedu se vraćaju s petodnevnih priprema u Zreču i u večernjim satima će se predstaviti svojim navijačima u prijateljskoj utakmici sa kineskim prvoligašem Shandong Lunengo, kojeg vodi hrvatski stručnjak Branko Ivanković, a čiji je pomoćnik bivši sportski direktor farmaceuta Rajko Magić.
Bit će to prvi nastup Slaven Belupo na Gradskom stadionu otkako ga ponovno vodi trener Mile Petković, koji će Kinezima suprotstaviti najjači sastav u kojem će nastupiti i novopridošla pojačanja. Kineski Shandong Luneng drugoplasirana je momčad prvoligaškog prvenstva svoje zemlje, koja je na dosadašnjim pripremama u Sloveniji i Hrvatskoj igrala sa zagrebačkim Dinamom, Varteksom i Hrvatskim dragovoljcem i ni u jednom od spomenutih susreta nije poražena.
Utakmica Slaven Belupo – Shandong Luneng počinje u 20 sati, a ulaz je slobodan.