SLAVEN BELUPO U SRIJEDU UGOŠĆUJE DINAMO

19.04.2011.


Farmaceuti su u prošlom prvoligaškom kolu osvojili sva tri boda u gostima kod vinkovačke Cibalie, koji predstavljaju lijepi uvod u sutrašnju uzvratnu utakmicu poluzavršnice Hrvatskog kupa s Dinamom na koprivničkom stadionu – 18 sati.
U prvom susretu Zagrepčani su pobijedili 4:1 i stekli značajnu prednost, ali trener Roy Ferenčina vjeruje da će farmaceuti u srijedu odigrati jednu dobru utakmicu.
Nema dvojbe, da je Dinamo i u sutrašnjem susretu favorit i bliže plasmanu u finale, ali mi se nećemo tako lako predati. Igrat ćemo otvoreno i za dobar dojam pred našim navijačima, jer nemamo što izgubiti. Ako nam se otvori mogućnost povoljnog rezultata sigurno ćemo to iskoristiti – istaknuo je trener Slavena Belupa.
Za ogled s Dinamom upitan je Milardović zbog ozljede nosa, dok će za momčad konkurirati Mujanović koji zbog treće javne opomene nije nastupio u prvoligaškom susretu u Vinkovcima.