Slaven Belupo u srijedu s Rijekom, Tihomir Pejin glavni sudac utakmice

15.03.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ove će srijede po drugi puta u samo šest dana snage odmjeriti s Rijekom. Slavenaši će u sklopu zaostale utakmice 16. kola Hrvatski Telekom Prve lige Riječane dočekati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš od 17 sati, a bit će to njihov treći međusobni susret u aktualnoj sezoni. U prvom je Rijeka na Rujevici slavila s 2:0, a u drugom, igranom u petak u Rijeci, rezultat je bio 1:1. Pogodak za našu momčad postigao je van Bruggen. Slaven Belupo je trenutno sedmoplasirani s 23 osvojena boda, dok je Rijeka peta s deset više.

Sudac utakmice, baš kao i u petak, bit će Tihomir Pejin (Donji Miholjac), a njegovi pomoćnici bit će Nikola Kečkiš (Virovitica), Goran Loparac (Sladojevci) i Zdenko Lovrić (Đakovo). VAR sudac bit će Igor Pajač (Sv. Ivan Zelina), a AVAR Marjan Tomas (Osijek). Delegat susreta bit će Mladen Žugec (Sv. Nedjelja), dok će Dragutin Poljak (Zagreb) biti kontrolor.