Slaven Belupo u srijedu s Lokomotivom, tribine ponovno zatvorene

26.10.2020.


Nogometaši Slaven Belupa, nakon dvije prvenstvene pobjede, protiv Istre 1961 rezultatom 5:1 i Varaždina rezultatom 1:2, u zaostalom šestom kolu Hrvatski Telekom Prve lige snage će odmjeriti sa zagrebačkom Lokomotivom.  Utakmica koja se prvotno odgodila zbog obaveza gostiju u kvalifikacijama za Europsku ligu, igrat će se na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš u srijedu s početkom u 17 sati bez prisustva publike zbog poštivanja Preporuke HZJZ i Stožera civilne zaštite R.H. za održavanje športskih natjecanja na otvorenom.

Podsjetimo, naša je momčad trenutno petoplasirana s 10 osvojenih bodova, pet više od pretposljednje Lokomotive koja ima odigrane dvije utakmice manje. Bit će to prvi međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni.