Slaven Belupo u srijedu s Goricom, Bebek glavni sudac

30.11.2020.


Nogometaši Slaven Belupa ove će srijede igrati zaostalu utakmicu 11. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Nakon gostovanja u Šibeniku u petak i pobjede rezultatom 0:3, Slavenaši će u 2. prosinca odmjeriti snage s Goricom u Velikoj Gorici. Utakmica će se igrati s početkom u 17 sati, a bit će to drugi međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom u drugom kolu u Koprivnici, Slaven Belupo je poražen rezultatom 1:2, kasnim golovima Mudrinskog u 86. i 93. minuti. Pogodak za našu momčad postigao je Glavčić u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Momčad trenera Tomislava Stipića trenutno je šestoplasirana momčad prvenstva s 14 osvojenih bodova, dok je Gorica treća s devet bodova više.

Glavni sudac utakmice bit će Ivan Bebek (Rijeka), dok će njegovi pomoćnici biti Mario Pepur (Split), Vice Vidović (Solin) i Jakov Titlić (Potravlje). Glavni VAR sudac bit će Dario Bel (Osijek), a pomoćni VAR Miro Grgić (Osijek). Zoran Pandža (Vinkovci) bit će delegat susreta, a Dragutin Poljak (Zagreb) kontrolor.