Slaven Belupo u srijedu protiv Rijeke, Jović glavni sudac

10.05.2021.


Nogometaši Slaven Belupa u 34. će kolu Hrvatski Telekom Prve lige odmjeriti snage s Rijekom. Utakmica će se igrati u srijedu od 16 sati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš, a bit će to četvrti međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U dva je slavila Rijeka rezultatima 2:0 i 1:3, dok je jednom utakmica završila rezultatom 1:1. Golove za Slaven Belupo zabijali su Glavčić i van Bruggen. Naša je momčad trenutno sedmoplasirana s 31 bodom, dok je Rijeka četvrta s 52.

Glavni sudac utakmice bit će Fran Jović (Zagreb), dok će mu pomoćnici biti Luka Pušić (Zagreb), Marko Stolnik (Zagreb) i Ante Čuljak (Zagreb). VAR sudac će biti Mario Zebec (Cestica), dok će AVAR biti Igor Krmar (Zagreb). Zoran Pandža (Vinkovi) bit će delegat susreta, a Danijel Trampus (Osijek) kontrolor.