Slaven Belupo u srijedu protiv Osijeka za polufinale Kupa

29.11.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ove će srijede gostovati u Gradskom vrtu kod Osijeka. Utakmica će se igrati u sklopu 1/4 finala Hrvatskog nogometnog kupa, a bit će to treći međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom u Osijeku, rezultat je bio 0:0, dok su u Koprivnici gosti slavili s 0:2. Naša je momčad do borbe za polufinale Kupa stigla dvjema pobjedama na gostovanjima. U 1/16 finala svladala je Karlovac s 0:2 golovima Zapate i Krstanovića, a u 1/8 finala je bila bolja od Šibenika nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Glavni sudac utakmice u Osijeku bit će Fran Jović (Zagreb), a njegovi pomoćnici Luka Pušić (Zagreb), Luka Pajić (Rijeka) i Marin Vidulin (Kanfanar). VAR sudac bit će Ante Čuljak (Zagreb), a AVAR Robi Kezele (Rijeka). Susret između Osijeka i Slaven Belupa igrat će se s početkom u 16:00.