Slaven Belupo u srijedu protiv Lokomotive, članovima kluba majice i ulaznice

12.05.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u 34. kolu Hrvatski Telekom Prve lige odmjerit će snage sa zagrebačkom Lokomotivom. Utakmica će se u srijedu igrati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš, a bit će to četvrti međusobni dvoboj ovih dviju momčadi ove sezone. U prethodna tri Zagrepčani su slavili dva puta dok smo jednom vidjeli remi. Lokomotiva je trenutno šestoplasirana momčad s 48 bodova, dok se Slavenaši nalaze na sedmom mjestu s 32 osvojena boda.

Trener Ivica Sertić u srijedu neće moći računati na kartoniranog Miloša Vidovića te na ozlijeđene Stipu Bačelić Grgića i Ivana Krstanovića.

Svi članovi kluba koji su platili punu cijenu članarine (bez popusta) imaju pravo na besplatnu ulaznicu za utakmicu, a mogu ju podići osobno u prostorijama kluba svaki dan od 9-15 sati te na dan utakmice od 8-10 sati. Također, prvih 30 koji to učine dobit će i majicu kluba. Susret između Slaven Belupo i Lokomotive igrat će se u srijedu s početkom u 16 sati.