Slaven Belupo u srijedu na Poljudu igra zaostalu utakmicu

05.04.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ove će srijede gostovati na Poljudu kod Hajduka u zaostaloj utakmici 21. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Utakmica u Splitu igrat će se s početkom u 18 sati, a bit će to treći međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom na Poljudu, rezultat je bio 2:2, a pogotke za Slaven Belupo postigli su Krstanović i Bačelić Grgić. U Koprivnici je Hajduk slavio s 0:2. Splićani su trenutno petoplasirana momčad prvenstva s 39 osvojenih bodova, dok je naša momčad sedmoplasirana s 25.

Glavni sudac utakmice u srijedu bit će Goran Pečarić (Zagreb), dok će njegovi pomoćnici biti Ante Marić (Zagreb), Ivan Mihalj (Velika Gorica) i Dario Kulušić (Šibenik). VAR sudac bi će Fran Jović (Zagreb), a AVAR Igor Krmar (Zagreb). Delegat susreta bit će Ivan Jurina (Zabok), dok će Ante Vučemilović – Šimunović (Osijek).