SLAVEN BELUPO U SRIJEDU GOSTUJE U OSIJEKU

28.11.2016.


Hrvatski nogometni kup

Nakon što je naš klub ove sezone postigao prvu gostujuću pobjedu, svladavši Lokomotivu u Zagrebu 2:0, trener Željko Kopić danas nastavlja s pripremama za utakmicu četvrtfinala Hrvatskog kupa koju će Slaven Belupo u srijedu igrati u Osijeku s istoimenim klubom.
U koprivničkom prvoligašu svjesni su značaja ovog susreta i vjeruju da u osječkom Gradskom vrtu nisu bez izgleda, iako se domaćini nalaze u samom vrhu hrvatskog nogometa.
Osijek je kvalitetna momčad koja sigurno ima svojih ambicija u Kupu, ali niti mi nismo bez šansi za prolaz. U posljednje vrijeme igramo dobro i vjerujem da ćemo tako nastaviti i u Osijeku – kratko je rekao trener našeg kluba.
Utakmica u Gradskom vrtu počet će u 16.30 sati, a Slaven Belupo će najvjerojatnije nastupiti u sastavu koji je osvojio sva tri boda s Lokomotivom.