SLAVEN BELUPO U SRIJEDU GOSTUJE KOD ZAGREBA

09.11.2010.


U četvrtfinalu Hrvatskog nogometnog kupa Slaven Belupo u srijedu u 17 sati igra prvu utakmicu sa Zagrebom u Kranjčevićevoj.
Samo je Dinamo favorit u kupu, dok ostali klubovi imaju podjednake izglede za plasman u polufinale. U Kranjčevićevoj očekujem da ćemo se predstaviti u dobrom izdanju i postići rezultat koji će nam biti prednost za uzvrat na koprivničkom stadionu. Bit će promjena u sastavu jer nisam bio zadovoljan nekim igračima u prvenstvenoj utakmici s Istrom, iako smo osvojili sva tri boda. Na raspolaganju imam 18 igrača, moramo malo kalkulirati s obzirom na zgusnuti raspored, tako da će sa Zagrebom najvjerojatnije dobiti prigodu igrači koji je nisu imali prošle subote s Istrijanima – istaknuo je Mile Petković, trener Slavena Belupa.
Danas poslijepodne u četvrtfinalu kupa Varaždin će ugostiti Rijeku, dok u srijedu uz utakmicu Zagreb – Slaven Belupo još igraju Istra 1961 – Cibalia, dok će se prva utakmica Osijek – Dinamo igrati za dva tjedna.