Slaven Belupo u srijedu gostuje kod Dinama

15.06.2020.


Nogometaši Slaven Belupa u srijedu će gostovati na Maksimiru kod Dinama u 29. kolu Hrvatski Telekom Prve lige. Momčad trenera Tomislava Stipića nakon remija s Osijekom snage će odmjeriti s liderom prvenstva, a bit će ovo četvrti međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U sva tri prethodna slavili su Zagrepčani, dva puta u Zagrebu i jednom u Koprivnici. U našu momčad ponovno se vraća kapetan Goran Paracki nakon odrađene suspenzije zbog tri žuta kartona.

Glavni sudac utakmice bit će Dario Kulušić (Šibenik), dok će mu pomoćnici biti Mario Pepur (Split) i Alen Jakšić (Solin). Četvrti sudac utakmice bit će Ivan Župan (Bjelovar), glavni VAR sudac Tihomir Pejin (D. Miholjac), a pomoćni VAR sudac Marjan Tomas (Osijek). Damir Bogdanović (Vukovar) bit će delegat susreta, a Domagoj Vučkov (Rijeka) kontrolor. Susret na Maksimiru igrat će se s početkom u 18:55.