SLAVEN BELUPO U PULI OSTAO BEZ BODOVA

09.09.2017.


Iako je Slaven Belupo očekivao pozitivan rezultat u susretu s Istrom u Puli ostao je bez sva tri boda, dok su domaćini došli do svoje prve prvenstvene pobjede u dosadašnjih osam kola.

Koprivnički prvoligaš nastupio je bez četvorice ozlijeđenih i standardnih igrača: Ivanovskog, Trebotića, Bouadle i Telushia koji su itekako nedostajali treneru Kopiću.

Istrijani su pobjednički pogodak postigli u 44. minuti kada je Kokorović iz slobodnog udarca loptu ubacio u naš kazneni prostor koju je glavom loše zahvatio Katić poslavši je pravo na nogu Hodžića i vratar Marković bio je nemoćan.

Iako su bodovi ostali u Puli naša je momčad imala nekoliko odličnih prigoda od kojih dvije najbolje, stopostotne, ali ih najiskusniji napadač Pejić u 72. i 88. minuti nije iskoristio, tako da su Puljana pobjednički napustili svoj travnjak..