Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici uvjerljiv protiv Križevaca

28.07.2019.


Nogometaši Slaven Belupa svladali su s uvjerljivih 6:1 Križevce u prijateljskoj utakmici igranoj na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. Trener Ivica Sertić priliku je pružio igračima koji su jučer protiv Dinama imali manju minutažu ili uopće nisu igrali. Utakmica je bila riješena već u prvom poluvremenu kada je rezultat bio 4:1. Precizni su za Slaven dva puta bili Alidema te po jednom Mladen i Plantak. Za križevačkog trećeligaša zabio je Borovček s ‘bijele točke’. U nastavku susreta uvjerljivu pobjedu su potvrdili Plantak svojim drugim pogotkom i Čalušić koji je bio precizan za konačnih 6:1.

Koprivnica, Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš – Prijateljska utakmica

NK Slaven Belupo – NK Križevci 6:1

NK Slaven Belupo: Šugić, Karamarko, Zirdum, Hlevnjak, Goda, Plantak, Brković, Mladen, Bogojević, Lima, Alidema. Još su igrali: Slukić, Martinaga, Kožarić, Čalušić, Liklin, Vuić. Trener: Ivica Sertić.

NK Križevci: Sokač, Hun, Pavlić, Jandrašec, Borovčak, Ovčar, Bastašić, Babić, Radonjić, Tihelka, Kraljić. Još su igrali: Babok, Rumenjak, Srbljinović, Mladen, Šoštarić. Trener: Marijan Glavica.