Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici svladao HAŠK

20.08.2019.


Nogometaši Slaven Belupa upisali su pobjedu u prijateljskoj utakmici protiv HAŠK-a, hrvatskog trećeligaša. Na pomoćnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš slavili su rezultatom 2:0. Trener Ivica Sertić pružio je priliku igračima koji su u dosadašnjem dijelu prvenstva imali manju minutažu, a zaigralo je i nekoliko juniora. Naša je momčad u svakom poluvremenu zabila po pogodak. U 23. minuti precizan je s ‘bijele točke’ bio Lima, a za 2:0 je u 61. glavom zabio Kudumija koji je bio najviši nakon centaršuta iz kornera.

Koprivnica, Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš – Prijateljska utakmica

NK Slaven Belupo – NK HAŠK 2:0

NK Slaven Belupo: Ježina, Čovo, Nowak, Mikulić, Brković, Lulić, Jajalo, Bačelić Grgić, Javorčić, Lima, Alidema. Još su igrali: Jakupak, Kožarić, Liklin, Kudumija, Bogojević, Mladen. Trener: Ivica Sertić.

NK HAŠK: Tor, Luketić, Lovrić, Milas, Andrašec, Sliško, Bosak, Bradić, Krajačić, Ćibarić, Surjan. Još su igrali: Gorjanec, Kos, Barišić, Klišanin, Hlebec, Matovina, Fulir, Velić, Ristovski, Vlajčić. Trener: Ilija Lončarević.