Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici svladao Dravu

24.07.2022.


Nogometaši Slaven Belupa u prijateljskoj su utakmici koja se igrala u spomen na našeg bivšeg igrača i prerano preminulog Slobodana Sudeca svladali Dravu iz Svetog Đurđa. Rezultat utakmice bio je 0:6, a strijelci za našu momčad bili su dva puta Žuljević te po jednom Liklin, Hlevnjak, Mihalić i Martinaga. Trener Zoran Zekić pružio je priliku igračima koji su jučer imali manju ili uopće nisu imali minutažu. Valja istaknuti da je za domaćina branio i istaknuo se s nekoliko odličnih obrana Miljenko Sudec, sin Slobodana te da je napad Drave predvodio naš legendarni Bojan Vručina koji je pokazao da je još uvijek pravi majstor.

Sastav: Marković – Hlevnjak, Tepšić, Eskinja, Martinaga – Behram, Liklin – Žuljević, Laušić, Mihalić – Krstanović. Još su igrali: Vuković, Turanjanin, Talys.