Slaven Belupo u posljednjem kolu u Puli

23.05.2023.


Slaven Belupo će ove subote igrati posljednje, 36. kolo SuperSport Hrvatske nogometne lige. Naša momčad gostuje na Aldo Drosini kod Istre 1961. Utakmica u Puli igrat će se s početkom u 16:30, a bit će to četvrti međusobni susret ova dva protivnika u aktualnoj sezoni. U prethodna tri vidjeli smo po jednu pobjedu Istre u Koprivnici rezultatom 0:3, jednu Slavena, također u Koprivnici, ali rezultatom 2:0 te jedan remi bez pogodaka u Puli.

Istra je trenutno petoplasirana momčad prvenstva s 45 osvojenih bodova, tri više od osmog Slavena. U posljednjem kolu obje su momčadi upisale poraze, Slaven u Koprivnici od Hajduka rezultatom 0:1, a Istra u Zagrebu od Lokomotive rezultatom 3:1.

Glavni sudac utakmice bit će Ante Čulina, dok će njegovi pomoćnici biti Anto Marić, Dejan Vuković i Goran Pečarić. VAR sudac će biti Duje Strukan, a AVAR Alen Jakšić.