Slaven Belupo u ponedjeljak s Istrom

03.12.2021.


Nogometaši Slaven Belupa u ponedjeljak će gostovati u Puli kod Istre 1961. Utakmica će se igrati u sklopu 18. kola Hrvatski Telekom Prve lige s početkom u 18 sati. Bit će to drugi međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom u Koprivnici, rezultat je bio 1:1. Jedini pogodak za našu momčad postigao je Krstanović. Istra je trenutno osmoplasirana momčad lige s 15 bodova, dva više od naše momčadi. Puljani su postigli ukupno 20 golova, pet više od Slaven Belupa, i primili 36, devet više od Slavenaša. U prošlom kolu naša je momčad poražena od Rijeke rezultatom 1:2, dok je Istra izgubila u Splitu od Hajduka s 4:0.

Glavni sudac utakmice bit će Ante Čuljak (Zagreb), dok će njegovi pomoćnici biti Bojan Zobenica (Velika Gorica), Željko Bučar (Duga Resa) i Mario Zebec (Istra). VAR sudac bit će Fran Jović (Zagreb), a AVAR Vedran Đurak (Stupno).