Slaven Belupo u ponedjeljak protiv Istre 1961, Ivan Bebek glavni sudac utakmice

05.04.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u ponedjeljak će na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Istru 1961 u sklopu 28. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Bit će to prva utakmica posljednje četvrtine prvenstva i četvrti međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U Puli je dva puta bilo 1:1, za našu su momčad zabijali Bongongui i Krstanović, dok je u Koprivnici Slaven Belupo slavio rezultatom 3:1. Strijelci za tri boda bili su Vidović, Mendy i Bačelić Grgić. Ovog ponedjeljka trener Ivica Sertić neće moći računati na kartonirane Vinka Međimorca i Luku Menala te na ozlijeđenog Bačelić Grgića.

Pravdu u susretu Slavena Belupa i Istre 1961 dijelit će Ivan Bebek iz Rijeke, a pomoćnici će mu biti Tomislav Petrović iz Valpova i Miro Grgić iz Osijeka. Četvrti sudac utakmice bit će Tino Krečak iz Velike Gorice, dok će Stipe Doljanin iz Hrvaca biti delegat. Dragutin Poljak iz Velike Gorice bit će kontrolor utakmice. Susret između Slavena i Istre igrat će se u ponedjeljak s početkom u 18 sati. Blagajne i ulazi na stadion otvorit će se dva sata prije.