SLAVEN BELUPO U PONEDJELJAK KREĆE S PRIPREMAMA ZA PROLJETNO PRVENSTVO

03.01.2016.


Nakon dvotjedne zimske stanke naši nogometaši okupit će se u ponedjeljak prije podne (9.30 sati) na koprivničkom stadionu i krenuti s pripremama za proljetni dio prvenstva.
Treneru Željku Kopiću i njegovim suradnicima trebali bi se odazvati svi igrači koji su nastupali u jesenskoj sezoni, osim Nejca Potokara koji je već napustio klub.
Iako je snijeg pokrio travnjake na Gradskom stadionu prvi dio priprema provest će se na otvorenom i u sportskoj dvorani sve do 14. siječnja kada će naša momčad krenuti na desetodnevne pripreme u Medulin gdje će nastupiti na međunarodnom turniru i zatim se opet vratiti u Koprivnicu.
Prema riječima sportskog direktora Josipa Omrčena-Čeke na sutrašnjoj prvoj prozivci možda će se naći i neko novo prezime koje bi pristupilo Slavenu Belupu i trebalo biti pojačanje za proljetne prvenstvene susrete.