SLAVEN BELUPO U PONEDJELJAK IGRA ZA PETO MJESTO

29.01.2017.


Medulinski Arena cup

Nakon što je tradicionalni međunarodni Arena cup u Medulinu završio utakmicama u dvije skupine, u ponedjeljak i utorak će se igrati za konačni plasman.
Kao što je poznato Slaven Belupo se natjecao u skupini Finera u kojoj je zauzeo treće mjesto, nakon što je izgubio od zaprešićkog Intera (2:1), svladao austrijski St. Polten (1:0), te s Rudarom iz Velenja odigrao (1:1).
Suparnik za konačni plasman na turniru će mu biti slovenski prvoligaš FC Koper koji je u svojoj skupini također bio treći, tako da će pobjednik iz tog susreta u konačnici zauzeti 5. mjesto.
Utakmica će se igrati u ponedjeljak s početkom u 14,30 sati nakon koje će se naša momčad vratiti u Koprivnicu, nastaviti s treninzima i odigravanjem pripremnih susreta do početka proljetnog prvenstva – 18. veljače.