SLAVEN BELUPO U POLUFINALU KUPA PROTIV RIJEKE

15.02.2016.


Rijeka protiv Slavena Belupa, Hajduk protiv Dinama!

Upravo to su parovi polufinala Kupa izvučeni danas u Zagrebu. Naš klub prvu utakmicu igra na riječkoj Rujevici 15. ožujka, a uzvrat je 5. travnja u Koprivnici.
Hajduk i Dinamo prvi će ogled imati na splitskom Poljudu 16. ožujka, a uzvrat je 6. travnja na Maksimiru.
Plasmanom u samu završnicu Kupa, među četiri najbolje momčadi, naš klub postigao je veliki uspjeh. Vodstvo Slavena očekuje dvije kvalitetne i borbene utkamice u kojima, kažu, naša ekipa sigurno nije bez šansi. Bez obzira što je Rijeka favorit, očekuje se da bi odluka o finalistu Kupa trebala pasti 5. travnja na Gradskom stadionu u Koprivnici. Uz potporu vjernih navijača – sve je moguće.
Najveći Slavenov uspjeh u Kupu bilo je finale protiv zagrebačkog Dinama 2007. godine.