SLAVEN BELUPO U POLUFINALU KUPA IGRA S HAJDUKOM

14.12.2012.


Danas su u prostorijama HNS-a izvučeni parovi polufinala Hrvatskog nogometnog kupa u koji su se plasirali Hajduk, Cibalia, Lokomotiva i Slaven Belupo.

Nakon obavljenog ždrijeba u polufinalu će igrati Hajduk – Slaven Belupo i Cibalia – Lokomotiva.
Prva utakmica između našeg kluba i Splićana igrat će se 3. travnja sljedeće godine u Koprivnici, a uzvratna 17. travnja u Splitu.
Iako nam je suparnik u polufinalu jedna od naših najboljih momčadi mislim da nismo bez izgleda i da su šanse za prolaz podjednake. Nema razloga da strepimo od splitskog kluba jer ćemo u proljeće imati snažniji sastav i neka oni razmišljaju o nama, a ne mi o njima. Kad dobro razmislim čak smo bliže plasmanu u finale od Hajduka koji je do polufinala imao lakše protivnike od nas – rekao je Zvonimir Šimunović, direktor Slavena Belupa.