Slaven Belupo u petak protiv Hrvatskog dragovoljca, obavijest o ulaznicama

21.02.2022.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka snage odmjeriti s Hrvatskim dragovoljcem. Utakmica će se od 18 sati igrati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš u sklopu 25. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Bit će to treći međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom je Hrvatski dragovoljac u Koprivnici slavio s 0:1, dok je u drugom, igranom u Zagrebu, naša momčad slavila rezultatom 1:2. Golove za tri boda tada su postigli Bosec i Krstanović. Zagrepčani su desetoplasirana momčad prvenstva s deset osvojenih bodova, 16 manje od Slaven Belupa koji je sedmi.

Karte za utakmicu bit će besplatne, a moći će se podići na blagajni 1 (kod ulaza za domaće navijače) od 16:00 do 19:00 na dan utakmice (2 sata uoči početka utakmice – start drugog poluvremena).  Jedna osoba moći će uzeti maksimalno četiri karte uz predočenje četiri osobne iskaznice. Ulaz na tribinu otvorit će se od 16:00.

Sukladno COVID mjerama, na stadion će moći ući maksimalno 1200 ljudi (40% od kapaciteta stadiona) uz predočenje COVID putovnice koja se može dobiti:

– ako ste cijepljeni ili preboljeli COVID-19 u posljednjih 6 mjeseci

– uz negativan antigenski test (vrijedi 48 sati) ili PCR test (vrijedi 72 sata)

*testiranja ispred stadiona NEĆE biti

Kao i uvijek, na tribine će moći ući samo prethodno akreditirani novinari (akreditaciju možete zatražiti putem maila: odnosisjavnoscu@nksb.hr), a na iste se neće moći unijeti predmeti poput boca, kišobrana i upaljača.