Slaven Belupo u petak u Zagrebu protiv Lokomotive

22.11.2023.


Nogometaši Slaven Belupa u petak gostuju u Zagrebu kod Lokomotive u sklopu 16. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige. Utakmica će se igrati s početkom u 18 sati, a bit će to drugi međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom u Koprivnici 1. rujna, rezultat je bio 0:1.

Naša je momčad trenutno devetoplasirana na prvenstvenoj ljestvici s 14 osvojenih bodova, dva manje od sedme Lokomotive. Obje momčadi u susret ulaze nakon remija u prošlom kolu. Slaven Belupo je u Koprivnici remizirao s Goricom rezultatom 0:0, dok su Osijek i Lokomotiva odigrali 1:1.

Glavni sudac utakmice bit će Zdenko Lovrić, dok će njegovi pomoćnici biti Dominik Benković, Ivan Janić i Domagoj Kurtović. VAR sudac bit će Mario Zebec, a AVAR Ivan Matić.