Slaven Belupo u petak u Varaždin po popravak dojma

25.07.2023.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka u sklopu drugog kola SuperSport Hrvatske nogometne lige gostovati u Varaždinu kod istoimenog domaćina. Bit će to prilika za našu momčad da ispravi loš dojam nakon uvjerljivog subotnjeg poraza u Osijeku. Slavenaši će snage odmjeriti s momčadi s kojom su prošle sezone igrali četiri puta u prvenstvu. Dva puta je slavio Slaven Belupo, jednom Varaždin, a jednom smo gledali remi.

Varaždinci su u prvom kolu remizirali na gostovanju u Gorici rezultatom 1:1 pa nakon prvog kola imaju bod više od naše momčadi. Utakmica u petak igrat će se s početkom u 20 sati, a glavni sudac utakmice bit će Ante Čulina. Njegovi pomoćnici bit će Luka Pušić, Dario Kolarević i Toni Dadić. Ivan Bebek bit će VAR, a AVAR Ivan Vučković.