Slaven Belupo u petak sa Šibenikom u Koprivnici, Čuljak glavni sudac

08.09.2020.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka u sklopu 4. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Šibenik. Šibenčani su ove sezone ponovno ušli u najviši rang hrvatskog nogometa, a u prva tri kola nisu osvojili bodove. Trenutno su na diobi pretposljednjeg mjesta zajedno sa Istrom 1961 te imaju dva boda manje od naše momčadi koja je sedmoplasirana na prvenstvenoj ljestvici.

Za glavnog suca utakmice delegiran je Ante Čuljak (Zagreb), a pomoćnici će mu biti Kruno Šarić (Županja), Marjan Tomas (Osijek) i Goran Pečarić (Zagreb). Glavni VAR sudac bit će  Igor Pajač (Sv. Ivan Zelina), dok će njegov pomoćnik biti Igor Krmar (Zagreb). Lino Roša (Vodnjan) bit će delegat susreta, dok će Siniša Premužaj (Varaždin) biti kontrolor.

Utakmica će se igrati s početkom u 20:00 bez prisustva gledatelja.