Slaven Belupo u petak s Varaždinom, Ivan Bebek glavni sudac utakmice

27.01.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka od 18 sati u sklopu 18. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Varaždin. Bit će to drugi međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, igranom u Varaždinu, naša je momčad slavila rezultatom 1:2. Golove su postigli Krstanović i Bačelić Grgić. Slavenaši su nakon “utakmice” u Puli šestoplasirana momčad lige sa 17 osvojenih bodova, dva više od osmoplasiranog Varaždina.

Glavni sudac utakmice bit će Ivan Bebek (Rijeka), dok će mu pomoćnici biti Bojan Zobenica (Velika Gorica), Robi Kezele (Rijeka) i Tomislav Bionda (Zaprešić). Glavni VAR sudac bit će Marin Vidulin (Kanfanar), a AVAR Igor Krmar (Zagreb). Marko Ilijašev (B. Manastir) bit će delegat susreta, a Alojzije Šupraha (Zadar) kontrolor.

Zbog epidemioloških mjera koje su još uvijek na snazi, utakmica će se igrati bez prisustva gledatelja.