Slaven Belupo u petak s Rijekom, Pejin glavni sudac

10.03.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka u sklopu 25. kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati na Rujevici kod Rijeke. Bit će to drugi međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prvom, također igranom u Rijeci, rezultat je bio 2:0. Naša je momčad trenutno sedmoplasirana na prvenstvenoj ljestvici s 22 boda, dok je Rijeka peta s deset više.

Glavni sudac utakmice koja će se igrati s početkom u 18 sati bit će Tihomir Pejin (Donji Miholjac), dok će mu pomoćnici biti Ivan Janić (Ilok), Tomislav Keglević (Našice) i Zdenko Lovrić (Đakovo). Glavni VAR sudac bit će Dario Bel (Osijek), a AVAR Tomislav Petrović (Valpovo). Delegat susreta bit će Vicko Bućan (Mravnice), a kontrolor Dragutin Karlo Poljak (Zagreb).

Zanimljivo, ove će dvije momčadi igrati međusobno i iduće srijede u Koprivnici. Odgođena utakmica 16. kola HT Prve lige igrat će se s početkom u 17 sati.