Slaven Belupo u petak protiv Varaždina

24.01.2023.


Nogometaši Slaven Belupa ovog će petka u sklopu 19. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige gostovati u Varaždinu kod istoimenog domaćina. Bit će to treći međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U prethodna dva naša je momčad slavila rezultatima 0:1 u Varaždinu te 1:0 u Koprivnici. Strijelac za tri boda u Varaždinu bio je Kocijan, a na našem terenu Crnac. Slavenaši su trenutno četvrtoplasirana momčad prvenstva s 27 bodova, tri više od petoplasiranih Varaždinaca.

Trener Zoran Zekić neće moći računati na kapetana Tomislava Božića koji je u utakmici s Istrom 1961 zaradio treći žuti karton.

Sudac utakmice bit će Jakov Titlić, a njegovi pomoćnici Goran Perica, Vice Vidović i Patrik Kolarić. VAR sudac bit će Tihomir Pejin, a AVAR Vedran Đurak.

Utakmica u Varaždinu igrat će se s početkom u 17:00.